Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

APLIKACJA MOBILNA FRDL

Data publikacji: 2017-10-11
Aplikacja mobilna FRDL

Aplikacja mobilna FRDL dostępna jest w sklepie Google Play. Jej instalacja jest szybka i prosta. Wystarczy założyć swoje konto i tym samym umożliwić sobie mobilne zgłaszanie na poszczególne szkolenia. 

Aplikacja oferuje ustawienie ośrodka z którym Państwo współpracują tak, aby na bieżąco śledzić informację o nowych szkoleniach, a także otrzymywać powiadomienia. Dodatkowo, aplikacja umożliwia wybór kategorii szkoleń, którymi są Państwo zainteresowani.  Zatem  mogą państwo ograniczyć otrzymywanie informacji jedynie z danego województwa jak i określonego obszaru zainteresowań.

Udział w szkoleniach FRDL gwarantuje możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Uczestnicy otrzymują punkty, które następnie wymieniane są na nagrody.  Punkty przyznawane są także za polecanie szkolenia w mediach społecznościowych. Już na początek za instalację aplikacji i rejestrację na pierwsze szkolenie otrzymają Państwo aż 50 pkt.

Nagrody za zebrane punkty to 50% rabatu na wybrane szkolenie jednodniowe w wybranych ośrodku FRDL – wystarczy 150 punktów. Natomiast 900 punktów dla twojej organizacji gwarantuje 60% rabat na szkolenie zamknięte dla pracowników jednostki.

Zapis na szkolenia jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać szkolenie dostępne w wybranym województwie. W oknie zapisu znajduje się informacja o cenie szkolenia, a także odsyłacz do strony na której uzyskają Państwo więcej informacji. Na wybrane przez Państwa szkolenie możliwe jest ustawienie przypomnienia, tak by nie przegapić terminu. 

Instrukcję obsługi aplikacji znajdą Państwo tutaj.

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter