Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

OD 24.03. - SZKOLENIA ONLINE

Data publikacji: 2020-03-17

Ze względu na zaistniałą sytuację występującego w kraju zagrożenia epidemiologicznego, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego zachęca do wzięcia udziału w szkoleniach online. Od przyszłego tygodnia rusza cykl szkoleń online w formie webinariów. Ponieważ formuła webinariów zakłada prezentowanie przez trenera treści na żywo (trener oraz wyświetlane przez niego materiały takie jak prezentacja, filmy, dokumenty będą widoczne za pomocą transmitowanego obrazu), zatem będzie możliwość zadawania pytań na czacie lub porozumienia się z innymi uczestnikami w czasie rzeczywisty.

Korzystanie z naszych webinariów jest bardzo proste. Platforma, na której odbywa się webinarium, jest dostępna bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, np. Google Chrome lub inną. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do Internetu (kamera i mikrofon nie są konieczne). Jeżeli po raz pierwszy korzystają Państwo z naszego webinarium proponujemy sprawdzenie przed szkoleniem połączenia krok po kroku wspólnie z pracownikiem naszego Ośrodka. Po odbytym szkoleniu otrzymają Państwo mailem materiały szkoleniowe a certyfikat ukończenia szkolenia zostanie przesłany, w zależności od Państwa preferencji, pocztą lub mailem.

Nasze szkolenia on-line wyróżnia to, że prowadzone są z najlepszymi trenerami, ekspertami, praktykami, z którymi Fundacja współpracuje od lat. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych szkoleń online:

24.03.2020          Prawo pracy wobec rozwiązań kryzysowych związanych z chorobami zakaźnymi

27.03.2020          Zadania gmin związane z obsługą CEIDG. Nowe regulacje obowiązujące od 2020 r.

30.03.2020          Arkusze organizacyjne szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2020/2021. Planowanie, finansowanie, nadzorowanie oraz inne najistotniejsze zmiany w przepisach.

31-01.04.2020    Kurs: Specjalista ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

02.04.2020          Kontrola i zwrot dotacji udzielonych przez samorząd terytorialny organizacjom pozarządowym w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

06.04.2020          Oświadczenia majątkowe w praktyce JST

07.04.2020          Podatek VAT - aktualne problemy

 

To tylko niektóre propozycje tematyczne. Więcej szkoleń oraz szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Szkolenia pod nową Kategorią SZKOLENIA ONLINE I WEBINARIA.

 

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter