Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć - program według Johna Maxwella- nie tylko dla liderów

Data szkolenia
2019-10-11
Miejsce szkolenia
Szczecin, ul. k. Kolumba 86
Cena szkolenia
Cena szkolenia do 27.09.2019 wynosi 377 PLN
Po 27.09.2019 cena szkolenia wynosi 420 PLN
Pełny opis
ikonka pdf - dokładny opis szkolenia i karta zgłoszenia OPIS SZKOLENIA / KARTA ZGŁOSZENIA
Formularz
Formularz zgłoszeniowy
O szkoleniu

Adresaci: 
Wszyscy zainteresowani, a w szczególności pracownicy urzędów mający kontakt z klientami, kierownicy działów, dyrektorzy.

Cel/korzyści: 
Nie wystarczy ciężka praca, nie wystarcza „dobra robota”. Trzeba nauczyć się identyfikować z ludźmi i nawiązywać relacje z ludźmi w taki sposób, by zwiększać na nich wpływ. Aby być skutecznym liderem trzeba nauczyć się komunikować w taki sposób, który pozwala nawiązać z ludźmi więź.

Poznaj zasady, którymi kierują się najwięksi liderzy na świecie. Przyjdź na warsztat, który jest niezwykły. Na własnej skórze przekonasz się
o skuteczności metod największego autorytetu w dziedzinie przywództwa na świecie. Zacznij się porozumiewać jak najwięksi liderzy biznesu na świecie.

Kim jest John C. Maxwell?

Mówca i autor książek, które sprzedały się w ponad 13 milionach egzemplarzy. Każdego roku wygłasza on przemówienia skierowane do ludzi w firmach z listy Fortune 500, przywódców rządowych, ambasadorów Narodów Zjednoczonych. Zapraszają go organizacje takie jak: United States Military Academy w West Point czy National Football League. Jego książki zostały uznane za bestsellery przez New York Times, Wall Street Journal i Business Week. Był także jednym z zaledwie dwudziestu pięciu autorów i artystów, którzy znaleźli się w Galerii Sław Amazon.com, stworzonej z okazji dziesięciolecia istnienia portalu. W 2014 roku Maxwell został uznany przez American Management Association® za wiodącego lidera w biznesie, a przez magazyny „Business Insider” oraz „Inc.” za najbardziej wpływowego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie.

Prowadzący:
Trener z ponad 13 letnim doświadczenie, coach i mentor. Członek John Maxwell Team, międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów przywództwa, coachów i mówców. Prowadzi warsztaty z przywództwa, zarządzania zespołem, negocjacji, pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów. Jest trenerem metody Transforming Communication - pozwalającej na rozwój nieagresywnej komunikacji i porozumienia zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Prowadzi szkolenia w formie aktywizującej uczestników i wykorzystującej ich doświadczenie i umiejętności.

Czas trwania:
9.30-14.30

Cena:
Zwolnione z VAT w przypadku szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych oraz finansowania szkolenia w co najmniej 70% ze środków publicznych. W cenie: materiały szkoleniowe, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia,  serwis kawowy i obiad.

Rabat 10% dla każdej kolejnej osoby zgłoszonej z tej samej instytucji.

Program szkolenia:

Umiejętność porozumiewania się zwiększa zakres wpływu w każdej sytuacji.

Kiedy potrafisz porozumiewać się z innymi- sam na sam, w grupie, czy z publicznością- rośnie poczucie wspólnoty, tworzysz lepsze zespoły, a Twój wpływ rośnie. Ludzie, którzy potrafią porozumiewać się z innymi mają lepsze związki, rzadziej wpadają w konflikty i są w stanie załatwić więcej niż ci, którzy tego nie potrafią. Liderzy, którzy opanowali sztukę porozumiewania się potrafią przekonująco przedstawić swoje pomysły i zdobywają więcej zwolenników.

 

Porozumiewanie się oznacza przede wszystkim koncentracje na innych.

Dobrzy komunikatorzy mają na tyle pokory, by przyznać, że nie są ekspertami w każdej dziedzinie. Chodzi im nie o to, żeby wywrzeć jak największe wrażenie na ludziach, ale by nawiązać z nimi autentyczne połączenie i zyskać szansę wywarcia na nich wpływu. Z takim nastawieniem, zanim zaczną wystąpienie starają się dobrze zrozumieć publiczność.

 

Porozumiewanie się to nie tylko słowa.

Publiczność reaguje raczej na to, jakie uczucia wywołuje w niej mówca, niż na to, co mówi. Nasze zachowanie, ton głosu i styl komunikują o wiele więcej niż słowa. Eksperci twierdzą, że 90% wrażenia jakie robimy nie ma nic wspólnego z tym, co mówimy.

 

Porozumiewanie się zawsze wymaga energii. 

Porozumienie jest zawsze kwestią intencji. Reakcja publiczności będzie proporcjonalna do tego ile zainwestowałeś w przygotowanie się. Nie oczekuj, że weźmiesz mikrofon do ręki, a słuchacze od razu wpadną w zachwyt. Najpierw musisz wyjść do publiczności emocjonalnie, nawiązać kontakt poprzez dopasowanie przekazu do sytuacji.

Porozumiewanie się jest bardziej umiejętnością nabytą niż wrodzoną.

 

Ludzie nie rodzą się z umiejętnością porozumiewania, nie powstaje ona też przypadkiem. Porozumienie następuje, kiedy ludzie wyostrzą swoje umiejętności i wykorzystają doświadczenie. Świetni komunikatorzy doskonale wykorzystują własne przeżycia, osobowość, naturalne zdolności i wiedzę, by angażować publiczność- czy jest to rozmowa z jedną osobą, czy wystąpienie przed tysiącami ludzi.

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter