Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

SZKOLENIE ONLINE: PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

Data szkolenia
2020-03-31
Miejsce szkolenia
ONLINE
Cena szkolenia
Cena szkolenia do 24.03.2020 wynosi 240 PLN
Po 24.03.2020 cena szkolenia wynosi 240 PLN
Pełny opis
ikonka pdf - dokładny opis szkolenia i karta zgłoszenia OPIS SZKOLENIA / KARTA ZGŁOSZENIA
Formularz
Formularz zgłoszeniowy
O szkoleniu

Co to jest webinarium i jak będziemy je realizowali?

 

Szkolenie to będzie realizowane w formie on-line. Udział pozwoli zapoznać się z tematem prezentowanym na żywo przez eksperta, zadać mu pytanie na czacie i porozmawiać z innymi uczestnikami. Nasze szkolenia on-line wyróżnia to, że prowadzone są z najlepszymi trenerami i ekspertami, praktykami w temacie szkolenia, których znają Państwo ze szkoleń stacjonarnych. 

Będą Państwo widzieli i słyszeli trenera oraz wyświetlane przez niego materiały, prezentacje, filmy instruktażowe, dokumenty. Zarówno przed spotkaniem, jak i w jego trakcie mogą Państwo zadawać pytania poprzez czat. Trener odpowiada na te pytania na bieżąco lub w drugiej części szkolenia w sesji pytań i odpowiedzi. 

Platforma, na której odbywa się webinarium, jest dostępna bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, np. Google Chrome lub inną. Potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu. Przydatne mogą być również słuchawki z mikrofonem, jeżeli chcieliby Państwo zabierać głos a liczba uczestników na to pozwala. Kamera w komputerze nie jest konieczna. 

Po przesłaniu karty zgłoszenia otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail unikalny link do webinarium (wirtualnej sali szkoleniowej). Wystarczy kliknąć w ten link w konkretnym terminie i godzinie w której planowane jest jego rozpoczęcie. 

Korzystanie z naszych webinariów jest bardzo proste. Jeżeli po raz pierwszy korzystają Państwo z naszego webinarium proponujemy testowe połączenie we wskazanym przez nas terminie. Po spotkaniu otrzymają Państwo mailem elektroniczne materiały szkoleniowe a certyfikat ukończenia szkolenia zostanie przesłany, w zależności od Państwa preferencji, pocztą lub mailem. Płatność za szkolenie nastąpi na podstawie faktury przesłanej po szkoleniu (pocztą lub mailem).

 

SZKOLENIE ONLINE: PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

Uwaga! Z powodu usterki technicznej prosimy tymczasowo nie korzystać z elektronicznych formularzy zgłoszeniowych!

OPIS ZAJĘĆ: Przekazanie kompleksowej wiedzy w zakresie obowiązków pracodawcy, zasad rozliczania i dokumentowania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

ZAJĘCIE SKIEROWANE DO: Kadra zarządzająca,  specjaliści działów kadr i płac, pracownicy działów księgowości, biur rachunkowych oraz osoby odpowiedzialne za PPK u pracodawcy

PROWADZĄCY: Radca prawny, właściciel Kancelarii Radcy Prawnego w Poznaniu od ponad kilkunastu lat, mediator, wykładowca prawa w szkole wyższej, trener w tym prawa pracy z uprawnieniami pedagogicznymi. Jako praktykujący radca prawny ukierunkowuje swoje działania tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klienta.

TERMIN:  31 marca 2020 r., godz. 11.00 – 14.00.

CENA: 240 zł netto/os. Udział w szkoleniu zwolniony z VAT w przypadku finansowania szkolenia ze środków publicznych. Cena zawiera: udział w profesjonalnym szkoleniu on-line, materiały szkoleniowe przekazane w wersji elektronicznej, certyfikat ukończenia szkolenia, możliwość konsultacji z trenerem.

ZGŁOSZENIA: Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać mailem na adres centrum@frdl.szczecin.pl do 24 marca 2020 r. UWAGA ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

PROGRAM:

1.   Cel i założenie PPK.

2.   Zasady tworzenia PPK.

3.   Nadzór nad PPK.

4.   PPK a PPE.

5.   Terminy wdrażania PPK.

6.   Wybór instytucji finansowej, procedura, rola ZOZ.

7.   Zasady zawarcia umowy o zarządzanie PPK.

8.   Uczestnictwo w programie: z automatu, na wniosek.

9.   Zasady rezygnacji z PPK.

10. Przynależność do kliku systemów PPK.

11. Zmiana podmiotu zatrudniającego a PPK.

12. Wpłaty podstawowe i dobrowolne finansowane przez podmiot zatrudniający  i przez pracownika.

13. Preferencje z budżetu państwa.

14. Deklaracja uczestnika w szczególności o rezygnacji z dokonywania wpłat do PPK.

15. Rozporządzanie środkami zgromadzonymi w ramach PPK: wypłata, podział środków w razie rozwodu i śmierci pracownika.

16. Zasady inwestowania środków zgromadzonych w ramach PPK.

17. Sankcje karne.

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter