Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

20 LIP 2018

ELoGE - zgłoszenia do 30 lipca


Zapraszamy do aplikowania do Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (European Label of Governance Excellence, ELoGE) - zgłoszenia do 30 lipca!


17 LIP 2018

Forum Sekretarzy w Karpaczu


Zapraszamy serdecznie na spotkanie Forum Sekretarzy Województwa Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 5-8 września  2018 r. w hotelu Sandra SPA, ul. Obrońców Pokoju 3 (www.sandra.karpacz.pl).

Szczegóły w zakładce FORA.


16 LIP 2018

Forum Oświaty Samorządowej - spotkanie inauguracyjne


Zapraszamy na spotkanie inaugurujące pracę Forum Oświaty Samorządowej Województwa Zachodniopomorskiego przy Centrum Szkoleniowym Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Szczecinie.


02 LIP 2018

Letnia zniżka - przedłużona


Informujemy, że ze względu na poszerzenie oferty wakacyjnej nasza letnia promocja -25% obejmuje wszystkie zgłoszenia na szkolenia organizowane w terminie 15.07.-31.08. przesłane do 6 lipca.


26 CZE 2018

III Krajowy Kongres Sekretarzy - relacja filmowa


Zapraszamy do obejrzenia pełnej dokumentacji filmowej III Krajowego Kongresu Sekretarzy.

[LINK]


18 CZE 2018

Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (ELOGE)


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej ma teraz akredytację Rady Europy na przyznawanie Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (ELoGE) w Polsce.

Więcej informacji w zakładce Doradztwo.


14 CZE 2018

Letnia promocja w FRDL


LETNIA PROMOCJA W CS FRDL W SZCZECINIE

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej letniej zniżki: za szkolenia przeprowadzone od 1.07. do 31.08. - trzecia osoba gratis, bez względu na termin zgłoszenia.


05 CZE 2018

Po III Krajowym Kongresie Sekretarzy


Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie podczas III Krajowego Kongresu Sekretarzy, który odbył się w dniach 14-15 maja br. w Gdyni.


nagroda regulskiego
23 MAJ 2018

III Edycja Nagrody im. Jerzego Regulskiego


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz  Towarzystwo Urbanistów Polskich ogłaszają III edycję Nagrody imienia Jerzego Regulskiego za wybitne osiągnięcia w kreowaniu ładu przestrzennego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz za wzmacnianie samorządności terytorialnej.


123>

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter