1-krajowy-kongres-forow-skarbnikow

1-krajowy-kongres-forow-skarbnikow

Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

14 LIS 2017

Rekrutacja - zamknięcie roku 2017


Informujemy, że rekrutacja na I termin szkolenia "Przygotowanie ksiąg do zamknięcia roku 2017 w jednostkach sektora finansów publicznych" zaplanowanego na 30 listopada została zamknięta. Nadal natomiast przyjmujemy zgłoszenia na II termin - 8 grudnia. Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.


30 PAŹ 2017

Zmiana terminu szkolenia 3.11


Zmiana terminu szkolenia!
Szkolenie pod nazwą "Nowe zasady rachunkowości jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych" zostało z przyczyn organizacyjnych przeniesione z 3 listopada na 16 listopada. Program szkolenia i godzina rozpoczęcia nie uległy zmianie. 
Zapraszamy osoby zainteresowane do przysyłania swoich zgłoszeń i udziału w kursie.


27 PAŹ 2017

Zmiana terminu szkolenia


Nastąpiły zmiany w harmonogramie szkoleń. Pragniemy poinformować, że data szkolenie pn. "Inwentaryzacja i gospodarowanie majątkiem trwałym" uległa zmianie. Z powodów organizacyjnych szkolenie zostało przeniesione z 2 na 3 listopada. Zachęcamy również osoby zainteresowane tematyką spotkania do przesyłania swoich zgłoszeń.

 


Aplikacja mobilna FRDL
11 PAŹ 2017

APLIKACJA MOBILNA FRDL


Nasza aplikacja mobilna jest już gotowa! Szkolenia FRDL to aplikacja mobilna umożliwiająca dostęp do informacji o szkoleniach Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w całym kraju. Umożliwia dokonanie szybkiego i prostego zgłoszenia na szkolenie, a także bezpośredni kontakt z naszą instytucją. Ponadto oferuje pomoc – za pośrednictwem Google Maps bez problemu odnajdziecie Państwo miejsce szkolenia.


FRDL Szczecin projekty, szkolenia projektowe
22 WRZ 2017

Projekt Profesjonalni Urzędnicy - Prawo budowlane. Szkolenia w Szczecinie


Informujemy, że Centrum Szkoleniowe FRDL w Szczecinie przeprowadzać będzie cykl szkoleń w ramach projektu PROFESJONALNI URZĘDNICY – PRAWO BUDOWLANE, realizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej na terenie 4 województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.

 


Facebook
22 CZE 2017

Fanpage Centrum Szkoleniowego FRDL Szczecin


21 czerwca wystartował nasz oficjalny fanpage na facebooku.

Zamierzamy tam zamieszczać informacje o wydarzeniach których będziemy organizatorem oraz projektach które realizujemy.

Będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach związanych z zachodniopomorskim samorządem, jego inicjatywach i sukcesach.

Będziemy także informować o planowanych oraz wchodzących w życie zmianach przepisów prawnych dotyczących funkcjowania JST.


21 CZE 2017

Nowy wygląd strony


Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieje, że nowy wygląd przypadnie Państwo do gustu.

Wprowadziliśmy szereg usprawnień, by kontakt między Państwem a nami był jeszcze szybszy i sprawniejszy.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi działami w których, znajdą Państwa wszelkie informację co do Centrum Szkoleniowego FRDL.


19 MAJ 2017

Zmiana numeru konta bankowego


UWAGA nastąpiła zmiana naszego numeru konta bankowego. Prosimy o realizację przelewów na niżej podany numer rachunku bankowego.

NOWY NR RACHUNKU BANKOWEGO: 43 2490 0005 0000 4600 8601 1492

Dziękujemy bardzo!


Media-fin
26 KWI 2017

Nabór do II edycji Nagrody im. Jerzego Regulskiego


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Towarzystwo Urbanistów Polskich ogłaszają II edycję Nagrody imienia Jerzego Regulskiego za wybitne osiągnięcia w kreowaniu ładu przestrzennego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter