Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

09 KWI 2018

Badanie dla Skarbników: jakość działań finansowych jst


Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim badaniu jakości działań finansowych i polityki finansowej jednostek samorządu terytorialnego, dedykowanym dla skarbników jst.


20 MAR 2018

I Krajowy Kongres Forów Skarbników


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w I Krajowym Kongresie Forów Skarbników, organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, który odbędzie się w dniach 12 - 13 czerwca 2018r. w HOTELU WINDSOR w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim.


praktyki zawodowe, staż zawodowy
13 MAR 2018

Praktyki i staże w FRDL Szczecin


Centrum Szkoleniowe FRDL w Szczecinie zaprasza studentów chętnych do odbycia praktyk zawodowych.


28 LUT 2018

III Krajowy Kongres Sekretarzy


Centrum Szkoleniowe Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Szczecinie ma przyjemność zaprosić Państwa na III Krajowy Kongres Sekretarzy. Tegoroczne spotkanie sekretarzy jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski, ekspertów krajowych i gości zagranicznych odbędzie się w dniach 14-15 maja 2018 roku w Gdyni, a gospodarzem wydarzenia będzie Regionalny Ośrodek FRDL w Gdańsku.


szkolenia na zamówienie
16 LUT 2018

Szkolenia zamknięte - Sprawozdawczość CAS dla pomocy społ.


Do naszej oferty szkoleń na zamówienie dołączamy nowy temat: Obsługa sprawozdawczości w CAS. Sporządzanie sprawozdań, reguły, OZPS.


17 STY 2018

Konferencja naukowa MIĘDZY WÓJTEM A PROBOSZCZEM


26 stycznia 2018 w Pałacu Staszica w Warszawie odbędzie się konferencja naukowa pod nazwą: "MIĘDZY WÓJTEM A PROBOSZCZEM, KOBIETY W POLSKICH SAMORZĄDACH 1990-2016" 


19 GRU 2017

Ochrona danych osobowych - zmiany w przepisach


W maju 2018 r wejdzie w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Aby już teraz jak najlepiej przygotować się do nowych obowiązków, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkolenia zamkniętego. 

 


Aplikacja mobilna FRDL
11 PAŹ 2017

APLIKACJA MOBILNA FRDL


Nasza aplikacja mobilna jest już gotowa! Szkolenia FRDL to aplikacja mobilna umożliwiająca dostęp do informacji o szkoleniach Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w całym kraju. Umożliwia dokonanie szybkiego i prostego zgłoszenia na szkolenie, a także bezpośredni kontakt z naszą instytucją. Ponadto oferuje pomoc – za pośrednictwem Google Maps bez problemu odnajdziecie Państwo miejsce szkolenia.


FRDL Szczecin projekty, szkolenia projektowe
22 WRZ 2017

Projekt Profesjonalni Urzędnicy - Prawo budowlane. Szkolenia w Szczecinie


Informujemy, że Centrum Szkoleniowe FRDL w Szczecinie przeprowadzać będzie cykl szkoleń w ramach projektu PROFESJONALNI URZĘDNICY – PRAWO BUDOWLANE, realizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej na terenie 4 województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.

 


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter