Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

03 SIE 2018

Inauguracja Forum Ochrony Danych Osobowych


Zapraszamy do udziału w spotkaniu inauguracyjnym Forum Ochrony Danych Osobowych przy Centrum Szkoleniowym FRDL w Szczecinie. Odbędzie się ono 21 września br. w naszej siedzibie przy ul. K. Kolumba 86 w Szczecinie. Podczas spotkania zostaną doprecyzowane zasady działania Forum, wybrany zostanie jego Zarząd. Część merytoryczna spotkania poświęcona będzie zadaniom w związku z ochroną danych w roku 2018.

Więcej informacji w zakładce Fora.

 


24 LIP 2018

Letnia promocja - przypomnienie


Przypominamy, że wciąż obowiązuje nasza LETNIA PROMOCJA:

Na szkolenia przeprowadzone od 1.07. do 31.08. - trzecia osoba gratis, bez względu na termin zgłoszenia.


24 LIP 2018

Forum Skarbników w Karpaczu


Zapraszamy na spotkanie Forum Skarbników Województwa Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 12-15 września  2018 r. w Hotelu Dwa Potoki, ul. Polna 5 (http://2potoki.pl/).

Szczegóły w zakładce FORA.


20 LIP 2018

ELoGE - zgłoszenia do 30 lipca


Zapraszamy do aplikowania do Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (European Label of Governance Excellence, ELoGE) - zgłoszenia do 30 lipca!


17 LIP 2018

Forum Sekretarzy w Karpaczu


Zapraszamy serdecznie na spotkanie Forum Sekretarzy Województwa Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 5-8 września  2018 r. w hotelu Sandra SPA, ul. Obrońców Pokoju 3 (www.sandra.karpacz.pl).

Szczegóły w zakładce FORA.


16 LIP 2018

Forum Oświaty Samorządowej - spotkanie inauguracyjne


Zapraszamy na spotkanie inaugurujące pracę Forum Oświaty Samorządowej Województwa Zachodniopomorskiego przy Centrum Szkoleniowym Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Szczecinie.


02 LIP 2018

Letnia zniżka - przedłużona


Informujemy, że ze względu na poszerzenie oferty wakacyjnej nasza letnia promocja -25% obejmuje wszystkie zgłoszenia na szkolenia organizowane w terminie 15.07.-31.08. przesłane do 6 lipca.


26 CZE 2018

III Krajowy Kongres Sekretarzy - relacja filmowa


Zapraszamy do obejrzenia pełnej dokumentacji filmowej III Krajowego Kongresu Sekretarzy.

[LINK]


18 CZE 2018

Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (ELOGE)


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej ma teraz akredytację Rady Europy na przyznawanie Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (ELoGE) w Polsce.

Więcej informacji w zakładce Doradztwo.


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter